Spiritualita a osobní rozvoj

Co mi ale opravdu hodně pomohlo, byly duchovně laděné knihy, filmy a semináře, zaměřené na osobní rozvoj. Jednu dobu jsem dokonce i brigádničila v jednom ezoterickém knihkupectví, tak jsem k těmto věcem měla víc než blízko. Prošla jsem semináři například na rozvoj intuice, na to, jak prožívat štěstí bez kompromisů či na to jak přijmout a mít ráda sama sebe. Zkoušela jsem meditovat a rozvíjet naslouchání své duše.

Zkoušela jsem i různé kartáře a ti mi předpověděli krásný život a velkou lásku. To mě opravdu hodně povzbudilo a měla jsem před sebou už jen ty světlé zítřky, naději a víru. Ale pravdou je, že není radno si s kartáři zahrávat. Ač se tomu člověk brání, tak ty věštby dokáží člověka hodně ovlivnit. Je to rizikové. Někde v hlavě se to uloží do "šuplíčku" a vynoří se to v okamžik, kdy se nás to bude snažit ovlivnit. Nenechme se ovlivnit nikým a ničím. Žijeme svůj život a vše je tudíž v našich rukou. Nenechme se ovlivnit ani lidmi kolem nás, držme si tu vlastní vizi toho, co chceme právě my.

Každá kniha, každý seminář, každý film i každý člověk něčím přispěl do mého života.

Uvědomila jsem si, že:

"Žádná setkání nejsou náhodná"

a

"Vše, co se v našem životě děje, má svůj smysl. A ač ho zatím neznáme, tak ho dřív či později poznáme."

Mně třeba teď dávají perfektní smysl mé vztahy, které jsem měla. Nejen, že mě toho spoustu naučily, našla jsem prostřednictvím nich sama sebe, ale hlavně vidím teď obrovský smysl v napsání těchto textů. Mé prožité rozchody, které mě bolely, najednou přinášejí něco pozitivního, což je úžasný.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky